Previous Entry поділитися записом Next Entry
про українців
козак Ямайка
askelo
Тризуб
Дослідник Віталій Абліцов зібрав інформацію про майже шість сотень видатних українців.
Всі знають про Гузя чи Ворголу, про коріння Ейнштейна, братів Кавалера, тощо.

А про нобелевських лауреатів? Ілля Мечников, Саймон Кузнець, Лев Ландау, Ігор Тамм, Шмуель Агнон, Роальд Гофман.
Ірен де Ліпковскі свого часу стала першою жінкою — депутатом Національних зборів Франції.

На Місяць американці потрапили завдяки розрахункам українця Кондратюка-Шаргея. Деталізовував його розрахунки, переводив у формули Ігор-Орест Богачевський. А технічним директором космічної програми “Аполлон” (політ на Місяць) був теж українець — Михайло Єремович.

Або про те, що американські ракети підводного запуску “Трайдент” (“Тризуб”) розробив Богдан Гнатюк, який народився у Заліщиках, на Тернопільщині. Завдяки ефективності цих ракет нині на підводних човнах розміщено третину атомних боєголовок США.

А про професора з Каліфорнії Леонарда Кляйнрока, чиї батьки походять з України, який 1969 року через звичайну телефонну мережу передав кілька літер зі свого університету в розміщений за півтисячі кілометрів Стемфордський. Цю подію і прийнято вважати народженням інтернету.

Французькі автомобілі “Сітроен” — одні з найбільш знаних у світі автобрендів, а заснував їх син одесита Володимира Цитрона.

Анджеліна Джолі, чиї предки були словацькими українцями, дід мав прізвище Войтко, а батько ще писався “змішано” Джолі-Войт. Леонардо Ді Капріо — онук одеситів, з Одещини походять і діди-баби Стівена Спілберга.


Via Гоголь

  • 1
Мене завжди потішали спроби примазатись до чогось визначного. При чому це присутньо, мабуть, усім націям. От як тільки хтось породить якись важливий висер, відкриття чи прочу лабуду (світ врятує там або оскара отримає) зразу зявляється купа тих, хто також "стояв рядом або помагав брєвно нести". Знаходиться двоюрідний вуйко троюрідної сестри того кума що на весіллі тіткіного брата тамадою був, і починається історія, і вже людина ніби якось причетна до тих подій.
Чесно кажучи ніколи такими історіями не цікавився, але піідозрюю що тих хто цікавиться дуже багато.

гм, якось ти занадто опозиційно налаштований
мені, особисто, приємно, що представник моєї нації винайшов інтернет
але мова не про те, прочитай статтю

навпаки, я займаю тут нейтральну позицію.
*приємно, що представник моєї нації винайшов інтернет*- та ну, а те що він винайшов інтернет після того як вдало зрулив звідси, підозрюю шо хуй він забив на україну і все решту.І таким макаром досягло успіху багато "українців". Можна навіть зробити висновок що всі перспективні і розумні свого часу звалили звідси, бо тут неможливо досягти успіху, залишились одні д**йоби :)))
Насправді вчергове переконуюсь що це все дуже відносне і залежить як до того поставитись :)))

Знаєш, я більш ніж впевнений, що ти добре знаєш нашу історію, але не враховуєш чому, як ти пишеш : "хуй він забив на україну і все решту." Всі валили звідси бо хотіли ЖИТИ і бути нармальними пацанами, як сказав би Юркеш. Ніхто не хотів гнити на цик кінчених совєцьких таборах чи бути розстріляним просто так...
Вони молодці, шо зробили такий вибір...

Особливо потішила наявність в цих списках людей, які на 100% не були генетичними українцями, але які свого часу мали якесь відношення до наших земель (народився тут, жив, творив і т.д.). А найбільшу потіху викликають трьохюродні прабабці :)

така потіха, така потіха

а зміст приписувати собі те, що насправді не є нашим?

Тарас вчився не в Україні, творив та жив поза її межами, тоді й держави такої не було як Україна
Захер-Мазох, Кульчицький за вашою логікою також анічогісінько до України не мають

Я про інше. Про Спілберга, ді Капріо, Джолі і т.д. На мою думку їх сюди приписувати не бачу ніякого змісту.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account